Stáže pro mladé jsou lákavou příležitostí, jak získat nového zaměstnance bez počátečních nákladů

Projekt Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání 2 se zaměřuje na poskytování stáží pro studenty posledního ročníku SŠ a VŠ u soukromých subjektů a neziskových organizací. Poskytovatel stáže má tak dobrou příležitost si vyzkoušet studenta až na dobu čtyř měsíců bez počátečních investic, pokud se stážista osvědčí, může s ním firma navázat další pracovní kontakt.

Projekt plynule navazuje na Stáže pro mladé 1, ve kterém se v minulém roce uskutečnilo 940 stáží. Pro navazující projekt je naplánováno 2.200 stáží.

Registrace do projektu probíhá přes webové stránky www. stazepromlade.cz, kde je k dispozici seznam více jak 130 nabídek pracovních pozic. Pozice pocházejí ze široké škály oborů, jako je stavebnictví, strojírenství, IT, potravinářství, ale také finance, nebo administrativa.

Podmínkou pro poskytovatele stáže je existence delší než jeden rok a k dispozici musí mít alespoň jednoho zaměstnance na hlavní pracovní poměr déle jak šest měsíců, který bude schopný stáž mentorovat. Projekt realizuje Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace MPSV, a je spolufinancován z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

HR Forum - leden 2015

 Zpět

Stáže pro mladé

Tento projekt již skončil!

Nově jsme spustili projekt Cesta pro mladé, který pomáhá studentům získat praxi při škole a firmám najít potenciální zaměstnance z řad nadšených studentů.

Přečtěte si více na http://www.cestapromlade.cz

close